Opinie klientów korzystających z Platformy iGabinet na co dzień

Wypróbuj za darmo!
Dewizą Platformy iGabinet jest nie tylko wszechstronne oprogramowanie automatyzujące pracę placówki, ale także doskonała obsługa techniczna mająca ogromny wpływ na jakość i ogólny poziom zadowolenia klientów z tej współpracy. Oto, co o efektach tego wyjątkowego połączenia mówią nasi Klienci:

Psycholog Mirosława Ryckiewicz

Psycholog Mirosława Ryckiewicz
O Platformie iGabinet dowiedziałam się stosunkowo niedawno, kiedy byłam w trakcie poszukiwań firmy, która stworzyłaby stronę internetową do mojego nowootwartego gabinetu psychologicznego, za pomocą której mogłabym przedstawić ofertę swoich usług terapeutycznych. Muszę przyznać, że początkowo nie miałam pojęcia, że w ogóle istnieje aż tak zaawansowane rozwiązanie, które jak się później okazało, było w stanie zapewnić mi o wiele więcej, niż mogłabym się spodziewać.

Już na wstępie zdradzę, że choć po zapoznaniu się z ofertą Platformy iGabinet od samego początku byłam przekonana iż inwestycja zapewni mojemu gabinetowi najnowocześniejszą obsługę pacjentów, to właśnie... opłaty wydawały mi się pewną barierą, szczególnie ciężką dla nowego gabinetu psychologicznego. Tak czy owak, po pewnym okresie wahania, postanowiłam zaryzykować i zdecydowałam się na zamówienie. Choć już na wstępie mogę z całym przekonaniem stwierdzić, że jestem w pełni usatysfakcjonowana moim nowym narzędziem, postaram się nieco dokładniej podzielić z Państwem wrażeniami z jego zastosowania w moim gabinecie.

Po pierwsze jestem bardzo zadowolona z pracy, którą w ramach wdrożenia wykonali graficy, projektując dla mojego gabinetu zarówno unikalną stronę WWW, jak też pozostałe elementy składające się na całość tzw. identyfikacji wizualnej (m.in. motywy kolorystyczne wnętrza gabinetu, projekt wizytówek, itp.). Jestem bardzo zadowolona z uzyskanych efektów wizualno-estetycznych, zresztą zachęcam Państwa do odwiedzenia strony internetowej gabinetu i samodzielnej oceny.

Poza samą stroną internetową i narzędziami do jej aktualizacji, Platforma iGabinet oferuje również system zarządzania gabinetem. Po pierwsze mogę zapisywać w systemie pacjentów, przez co kompletnie nie muszę już korzystać w tym celu z kalendarza, a po każdej wizycie mogę tam wygodnie zapisać wszystkie informacje dotyczące przebiegu każdej sesji terapeutycznej. Cała obsługa jest naprawdę bardzo prosta i zajmuje maksymalnie kilka minut.

No i na koniec prawdziwa rewelacja - możliwość samodzielnej i dyskretnej rezerwacji wizyt terapeutycznych przez moich pacjentów na terminy, które im ówcześnie wyznaczę. Nie jestem w stanie podkreślić, jak bardzo przydatna jest to możliwość, szczególnie w branży psychologicznej, gdzie nadal dla wielu pacjentów udział w sesjach terapeutycznych u psychologa są rzeczą wstydliwą i czymś, co chcieliby zachować w tajemnicy. Tak czy owak, pacjenci mojego gabinetu nie mają już tego problemu - dyskrecja gwarantowana, już na etapie umawiania wizyty!

Nie mogłabym również nie napomknąć o rewelacyjnych powiadomieniach przesyłanych pacjentom, w momencie gdy z jakichkolwiek powodów jestem zmuszona przełożyć, lub anulować wizytę. Taka operacja w systemie zajmuje mi kilka sekund, a pacjent zostaje błyskawicznie o tym poinformowany za pomocą maila i SMS-a. Choć jest to niewątpliwie bardzo przydatna funkcja, to jednak blednie ona w porównaniu do automatyki, jaką Platforma iGabinet oferuje (jak zresztą sam podtytuł wskazuje). Chodzi oczywiście o w pełni automatyczne powiadomienia: przypominanie pacjentom o zbliżających się wizytach, zapraszanie ich na kolejne wizyty po określonym czasie (idealne w przypadku sesji cyklicznych), a nawet składanie pacjentom życzeń urodzinowych w moim imieniu, (czego pewnie nie mogłabym monitorować indywidualnie).

Muszę przyznać, że szczególnie w tych ostatnich funkcjach Platformy iGabinet dopatruję się wyjątkowej wartości tego systemu, gdyż dba on automatycznie i nieustannie o marketing usług mojego gabinetu, pomagając mi utrzymywać z moimi pacjentami pozytywne kontakty.

Jestem również zadowolona z obsługi, jaką zapewniają operatorzy Platformy, gdyż pomagają oni we wszystkich ustawieniach, jak również na bieżąco rozwiązują wszystkie napotkane przeze mnie problemy, szczególnie częste w początkowej fazie korzystania z systemu. Najbardziej jednak satysfakcjonuje mnie świadomość tego, że mój gabinet jest obecnie jednym z najnowocześniejszych w branży psychologicznej, co zresztą potwierdzają moi pacjenci, którzy są wyraźnie zadowoleni z komfortu i co najważniejsze - dyskrecji, jaką daje im rejestracja przez Internet.

Muszę przyznać, że choć z początku opłaty za Platformę iGabinet mogą się wydawać dość wysokie, jak na nowy indywidualny gabinet psychologiczny, to jednak biorąc pod uwagę wszystkie możliwości i kompleksowość zapewniającą stałą pomoc, rozwój i aktualizacje w cenie - system jest absolutnie wart swojej ceny. Odnośnie opłat, to muszę wspomnieć, że kilka firm oferujących wspomnianą już identyfikację wizualną, pobiera pięciocyfrowe sumy za sam projekt, na który zresztą trzeba czekać ponad miesiąc! Tutaj to wszystko otrzymałam "w pakiecie" za znacznie mniejsze pieniądze, a zarówno projekt, jak i cała instalacja oraz konfiguracja zostały wykonane w przeciągu tygodnia.

Mogę z czystym sumieniem polecić Platformę iGabinet wszystkim gabinetom i klinikom psychologicznym. U mnie sprawdza się on wyśmienicie, a entuzjastyczne reakcje pacjentów, jak i ich powiększająca się z tygodnia na tydzień liczba spowodowały, że szybko przestałam się przejmować jakimikolwiek opłatami ;)
- mgr Mirosława Ryckiewicz, właściciel gabinetu psychologicznego ( www.ryckiewicz.pl )

Psycholog Magdalena Truchanowicz

Psycholog Magdalena Truchanowicz
W swoim gabinecie psychologicznym używam Platformy iGabinet od niemal 3 lat, co daje mi możliwość oceny tego oprogramowania z wystarczającej ku temu perspektywy czasowej. Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że jestem w 100% zadowolona zarówno z samego systemu, jak też ze wsparcia technicznego oraz wyjątkowej obsługi klienta i już spieszę z wyjaśnieniem dlaczego.

Przy rozpoczynaniu współpracy, zależało mi głównie na sprawnej obsłudze strony internetowej mojego gabinetu, w szczególności, aby była atrakcyjna graficznie dla odwiedzających, oraz abym mogła samodzielnie edytować jej zawartość. Po krótkim zaznajomieniu się z systemem, bardzo szybko byłam w stanie dodawać nowe treści i zdjęcia, gdyż wszystko jest banalnie proste.

Nie spodziewałam się jednak, że Platforma iGabinet umożliwi mi tak wygodną obsługę i kontakt z moimi pacjentami. Po pierwsze system zapewnił mi bazę danych pacjentów wraz z pełną historią spotkań oraz mechanizmem który można by określić mianem „wirtualnej recepcji”, dzięki której kompletnie przestałam korzystać z kalendarza.

Kolejnym zaskoczeniem była dla mnie możliwość precyzyjnego publikowania wolnych terminów spotkań, na które moi pacjenci mogą się samodzielnie umówić za pomocą mojej strony WWW, a za każdym razem kiedy to zrobią, dostaję powiadomienie mailem i SMS-em.

Właśnie automatycznej komunikacji w Platformie iGabinet w szczególności warto się przyjrzeć dokładniej, gdyż jest to prawdziwa perełka. Po pierwsze moi pacjenci są automatycznie informowani o zbliżających się terminach spotkań, a po określonym czasie również samoistnie zapraszani na kolejne (o ile sami się wcześniej nie zapiszą), co ogólnie jest świetnym narzędziem marketingowym. Poza tym, za każdym razem gdy jestem zmuszona przenieść, lub odwołać wizytę, pacjent także zostaje automatycznie powiadomiony za pomocą SMSa czy też poczty e-mail. Obecnie nie wyobrażam sobie już, żebym kiedykolwiek miała robić to w tradycyjny sposób.

Pragnę poinformować jeszcze o jednym ciekawym zjawisku, mianowicie o tym jak szybko moi pacjenci zaadoptowali możliwość dyskretnej rejestracji przez Internet. Kompletnie nie spodziewałam się, że w tak krótkim czasie niemal 100% rezerwacji będzie dokonywane tą drogą przez samych pacjentów, z czego jestem bardzo zadowolona, gdyż oszczędza mi to sporo czasu. Bardzo zadowoleni są również sami pacjenci, którzy często mi o tym wspominają, a w szczególności dziękują za maile i SMS-y z przypomnieniami o wizytach, czy życzeniami urodzinowymi.

Przez cały ten czas, nigdy nie miałam również jakichkolwiek zastrzeżeń do obsługi technicznej czy profesjonalnej pomocy, którą operatorzy Platformy iGabinet świadczą mi przez cały czas. Ostatnio moja strona internetowa została całkowicie przeprojektowana i tutaj również współpracę z grafikami mogę określić jako wzorową, gdyż jestem ogromnie zadowolona z końcowego efektu i zachęcam do samodzielnej oceny. Ogólnie muszę przyznać, że pracownicy reprezentują bardzo wysoki poziom i zawsze można na nich liczyć.

Podsumowując, bardzo gorąco polecam iGabinet wszystkim psychologom, gdyż jest to oprogramowanie, które na bieżąco ułatwia mi pracę, samo się aktualizuje i komunikuje się z moimi pacjentami, dbając jednocześnie o marketing mojego gabinetu. Biorąc pod uwagę te wszystkie możliwości i wysoki poziom obsługi, mogę z przekonaniem stwierdzić, że niniejsze rozwiązanie oferuje rewelacyjny współczynnik jakości do ceny!
- mgr Magdalena Truchanowicz, właściciel gabinetu psychologicznego ( www.psychologszczecin.pl )

Już dziś zredukuj kolejki w poczekalni
wiele spraw można rozwiązać bez bezpośredniej konsultacji z lekarzem!

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: