Moduły rozszerzające Platformy iGabinet

Wypróbuj za darmo!

Pobierz broszurę w PDF

...gdy brakuje Ci czasu
na przeglądanie
strony WWW.

» Pobierz

Wypróbuj za darmo!

Poznaj wszystkie możliwości
najlepszego programu
do gabinetu!

» Wypróbuj

Złóż zamówienie!

Zamów iGabinet już dziś
w dogodnym pakiecie
instalacyjnym!

» Zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną
ofertę dopasowaną
do Twoich potrzeb.

» Zapytaj

Poznaj dodatkowe moduły rozszerzające

Dodatkowe moduły rozszerzające pozwalają elastycznie dopasowywać zakres funkcjonalny Platformy iGabinet do aktualnych potrzeb placówki psychologicznej. W dowolnym momencie istnieje zatem możliwość rozszerzenia, lub redukcji ilości wykorzystywanych modułów dodatkowych, co znajduje też odzwierciedlenie w planie taryfowym.

Strona - wizytówka internetowa

19
Strona - wizytówka internetowaStrona WWW będąca internetową wizytówką, z reguły prezentuje odwiedzającym najistotniejsze informacje dotyczące placówki i nie posiada podstron, charakteryzujących wielopoziomowe strony WWW. Oferta jest dostępna w ramach pakietu Plus i stanowi idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na obecności w sieci, jednak w danym momencie nie są zainteresowane tworzeniem rozbudowanego serwisu WWW.

Moduł strony - wizytówki WWW oferuje jej utrzymanie na serwerze oraz zarządzanie jej treścią za pomocą prostego systemu CMS (z ang. Content Management System), dostępnego w ramach Platformy iGabinet. W przypadku obsługi sieci placówek, istnieje możliwość jednoczesnego zarządzania wieloma niezależnymi wizytówkami internetowymi każdej placówki z jednego miejsca. Wizytówki WWW są automatycznie powiązane z modułem rejestracji internetowej, a ich treść może być prezentowana w wielu językach.

W dowolnym momencie istnieje możliwość aktualizacji i błyskawicznego przejścia z modułu strony - wizytówki internetowej, do postaci pełnej strony WWW - z nowym projektem graficznym. dowolną ilością podstron i optymalizacją pod wyszukiwarki, oferowanej w ramach modułu strony WWW.

Strona WWW wraz z optymalizacją pod wyszukiwarki (SEO)

39
Strona WWW wraz z optymalizacją pod wyszukiwarki (SEO)Dotyczy pakietów Plus, Premium i Max, umożliwiających zamówienie Platformy iGabinet wraz z obsługą strony internetowej. Moduł odpowiada za utrzymanie strony na serwerze, zarządzanie jej wielopoziomową strukturą oraz automatyczne pozycjonowanie za pomocą intuicyjnego systemu CMS (z ang. Content Management System) dostępnego w ramach Platformy iGabinet.

Rozwiązanie posiada wiele korzyści, m.in. nielimitowany rozwój strony WWW placówki za pomocą wygodnego edytora graficznego WYSIWYG (z ang. What You See Is What You Get) znanego np. z pakietu MS Office, możliwość utworzenia dowolnej ilości podstron (o dowolnej wielkości, tworzenie automatycznych galerii zdjęć wraz z dynamicznym pokazem slajdów, integracje z zewnętrznymi serwisami i wiele innych mechanizmów zapewniających sprawną obsługę strony placówki. W przypadku obsługi sieci placówek, istnieje możliwość jednoczesnego zarządzania wieloma niezależnymi serwisami WWW każdej placówki z jednego miejsca, łącznie ze współdzieleniem treści i materiałów graficznych pomiędzy tymi serwisami. Wizytówki są automatycznie powiązane z modułem rejestracji internetowej, a zarządzanie treścią stron możliwe jest również w wielu językach. Zobacz szczegółowy opis możliwości w zakresie zarządzania stroną WWW.

Wersja mobilna do zarządzania rejestracją przez smartfona lub tabletu

49
Wersja mobilna do zarządzania rejestracją przez smartfona lub tabletuWersja mobilna Platformy iGabinet umożliwia psychologom stały dostęp do swojej kolejki pacjentów oraz wygodne zarządzanie rejestracją za pomocą smartfona lub tabletu, bez potrzeby zbliżania się do komputera. Rozwiązanie stanowi doskonałe uzupełnienie pełnej aplikacji, działającej na komputerach w recepcji oraz w gabinetach, która zapewnia intuicyjny interfejs i umożliwia błyskawiczne wykonywanie operacji rejestracyjnych, nawet osobom znajdującym się w danym momencie poza placówką.

Możliwość zarządzania rejestracją pacjentów za pomocą urządzenia przenośnego jest szczególnie popularna wśród psychologów, którzy nie korzystają z komputera w gabinecie, a jednocześnie pragną posiadać wgląd i kontrolę nad przebiegiem formalności rejestracyjnych pacjentów. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszyscy psycholodzy mają możliwość szybkiego umówienia pacjenta na wizytę, zmiany lub anulowania terminu wizyty, czy momentalnego sprawdzenia tego, co działo się podczas ostatnich wizyt. Wszystkie operacje związane obsługą powiadomień działają identycznie jak w wersji tradycyjnej, wraz z informowaniem pacjentów o wszelkich zmianach w rezerwacjach za pomocą wiadomości E-mail i SMS. Wersja mobilna Platformy iGabinet obsługuje większość tabletów oraz smartfonów popularnych marek, w tym: iPhone, Android, Blackberry, czy WindowsPhone.

Dodatkowa placówka w ramach tej samej sieci

49
Dodatkowa placówka w ramach tej samej sieciPlatforma iGabinet jest jedynym oprogramowaniem w tym sektorze cenowym, które umożliwia wygodną obsługę całej sieci placówek z jednego miejsca. Oczywiście mowa tutaj nie tyle o ilości gabinetów, co o obsłudze szeregu placówek odległych topologicznie, z których dodatkowo każda może zarządzać własną stroną internetową.

Moduł obsługi dodatkowej placówki uruchamia szereg dodatkowych mechanizmów, umożliwiających wygodną realizację wielu prac administracyjnych z jednego miejsca, które znajdują następnie odzwierciedlenie w obrębie jedynie wskazanych placówek, lub też całej sieci. Możliwe jest m.in. posiadanie jednej wspólnej bazy pacjentów, zarządzanie dostępnością i czasem pracy psychologów w poszczególnych placówkach, wygodne delegowanie zadań pomiędzy pracownikami wielu placówek, czy nawet zarządzanie treścią wielu niezależnych stron WWW (w przypadku pakietów Plus, Premium oraz Max). Platforma iGabinet pilnuje również, aby wszelkie wiadomości automatyczne przesyłane pacjentom były opatrzone danymi kontaktowymi tej placówki, w której dany pacjent się leczy lub w której posiada zaplanowane wizyty. Obsługa całej sieci placówek w Platformie iGabinet oznacza usprawnienie zarządzania poszczególnymi placówkami oraz rzeczywiste oszczędności czasowe.

Badania diagnostyczne i współpraca z laboratoriami

99
Badania diagnostyczne i współpraca z laboratoriamiModuł zautomatyzowanej obsługi badań laboratoryjnych udostępnia placówce medycznej szereg dodatkowych narzędzi umożliwiających zlecanie, odbiór i udostępnianie pacjentom on-line wyników badań diagnostycznych na własnej stronie WWW. Rozwiązanie usprawnia procesy i wymianę informacji zarówno z laboratorium w ramach własnej placówki (lub sieci), jak również ogromnie ułatwia współpracę z zewnętrznymi laboratoriami.

Pakiet dodatkowych narzędzi integruje się bezpośrednio z rozwiązaniami do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) w ramach Platformy iGabinet, pozwalając na dywersyfikację i współpracę z wieloma laboratoriami jednocześnie. Lekarz może zatem zlecić wykonanie odpowiedniego zestawu badań (np. cytologii) zewnętrznemu laboratorium bezpośrednio z poziomu edycji wizyty pacjenta. Pracownicy laboratorium zwracają następnie wyniki badań, które również trafiają do historii leczenia pacjenta, zapewniając błyskawiczny dostęp. Lekarz ma następnie możliwość przesłania pacjentowi zaproszenia na konsultację wyników, lub poinformowania go o możliwości samodzielnego pobrania wyników on-line. O wszelkich operacjach w procesie obsługi badań, zarówno lekarze i pacjenci są informowani automatycznie za pomocą wiadomości e-mail i SMS.

Płatności, rozliczenia oraz finansowe raporty menedżerskie

99
Wersja mobilna do zarządzania rejestracją przez smartfona lub tabletuModuł dotyczy obsługi wszelkich danych finansowych placówki i oferuje zbiór narzędzi zapewniających wygodną obsługę jej procesów rozliczeniowych, jak również mechanizmy raportujące dla kadry menedżerskiej. Umożliwia m.in. przyjmowanie wpłat pacjentów za wykonane usługi, jak też zarządzania ich zaległościami płatniczymi. W analogiczny sposób pozwala na zarządzanie strukturą rozliczeń prowizji psychologów oraz umożliwia elastyczne kształtowanie wewnętrznej polityki rozliczeniowej placówki w tym zakresie.

Z menedżerskiego punktu widzenia, bardzo istotnymi narzędziami są także okresowe raporty finansowe. Możliwości analityczne i wiedza, jaką można w ten sposób uzyskać jest nieoceniona i pozwala na podejmowanie trafniejszych decyzji strategicznych, zwłaszcza dotyczących rozmaitych inwestycji w placówce. Moduł skierowany jest w szczególności do menedżerów dużych placówek zatrudniających psychologów. Otrzymują oni możliwość wprowadzenia swoistej izolacji dostępu i widoczności dla każdego psychologa, który może otrzymać wgląd i dostęp wyłącznie do swoich pacjentów, rezerwacji, wizyt, rozliczeń wyłącznie za usługi wykonane przez siebie, a także wyłącznie do korespondencji z pacjentami, której sam jest autorem lub która go bezpośrednio dotyczy. Zobacz szczegółowy opis możliwości w zakresie obsługi informacji finansowych.

Dodatkowy język obcy do obsługi komunikacji automatycznej

19
Dodatkowy język obcy do obsługi komunikacji automatycznejModuł obsługi dodatkowego języka obcego umożliwia placówce medycznej w pełni automatyczną komunikację z pacjentami zagranicznymi w dodatkowym języku. W przypadku korzystania z obsługi strony WWW, dostępnej w pakietach Plus, Premium oraz Max, rozwiązanie umożliwia także prezentację treści w wybranym języku obcym.

Z punktu widzenia narzędzi do samodzielnej rejestracji pacjentów na stronie WWW, moduł umożliwia obsługę Interaktywnego Panelu Pacjenta w dodatkowym języku, a zatem do dyspozycji pacjenta zagranicznego są m.in. prezentacja dostępnych terminów przyjęć, obsługa samodzielnej rejestracji, wygodne zarządzanie kontem itd. Podobnie zarządzanie wszelkiego rodzaju przypomnieniami i powiadomieniami za pomocą E-mail oraz SMS, może odbywać się w dodatkowym języku, a wszystkie treści mogą być indywidualnie modyfikowane w celu ich precyzyjnego dostosowania do wymogów informacyjnych placówki.

Podane ceny doliczane są do abonamentu i są cenami netto.

Promuj swoją markę i stronę WWW gabinetu!
Nie odsyłaj pacjentów do rejestracji w zewnętrznych serwisach.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: