10 unikalnych możliwości Platformy iGabinet

Wypróbuj za darmo!

Pobierz broszurę w PDF

...gdy brakuje Ci czasu
na przeglądanie
strony WWW.

» Pobierz

Wypróbuj za darmo!

Poznaj wszystkie możliwości
najlepszego programu
do gabinetu!

» Wypróbuj

Złóż zamówienie!

Zamów iGabinet już dziś
w dogodnym pakiecie
instalacyjnym!

» Zamów

Oferta indywidualna

Zapytaj o indywidualną
ofertę dopasowaną
do Twoich potrzeb.

» Zapytaj

Czy Twoje obecne oprogramowanie to potrafi?

Przedstawiamy 10 unikalnych możliwości Platformy iGabinet, które zapewniają największe innowacje w zakresie codziennego prowadzenia placówki psychologicznej oraz nowoczesnej obsługi pacjentów na światowym poziomie.

Wszystkie niezbędne narzędzia w zasięgu ręki!

Wszystkie niezbędne narzędzia w zasięgu ręki!

Dzięki wdrożeniu Platformy iGabinet Twój zespół otrzymuje do dyspozycji komplet narzędzi, potrzebnych do kompleksowego prowadzenia placówki: od jednego z najbardziej intuicyjnych programów do gabinetu, przez narzędzia do elektronicznej recepcji i automatyzację komunikacji z pacjentami, po stałą pomoc techniczną wraz z automatycznymi aktualizacjami do najnowszej wersji. Korzystając z rozwiązania, które od lat wyznacza nowoczesne trendy, Twoja placówka zawsze znajduje się o krok przed konkurencją.
Oprogramowanie, które pracuje dla Ciebie 24 godziny na dobę

Oprogramowanie, które pracuje dla Ciebie 24 godziny na dobę

Platforma iGabinet to jedyne rozwiązanie, które niczym nowy "wirtualny pracownik" pracuje na rzecz Twojej placówki przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Odbywa się to nawet wtedy, gdy w placówce nikt już nie pracuje i wszystkie komputery są wyłączone. Przez cały czas Platforma iGabinet umożliwia m.in. rejestrację on-line na Twojej stronie WWW, informuje psychologów i pacjentów o zmianach w rezerwacjach, przypomina im o nadchodzących wizytach i zaprasza na wizyty kontrolne.
Inteligentny mechanizm Adaptacyjnych Terminów Wizyt

Inteligentny mechanizm Adaptacyjnych Terminów Wizyt

Dzięki Platformie iGabinet bezpośrednia rejestracja internetowa na stronie WWW Twojej placówki realizowana jest dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnej recepcji. Inteligentny mechanizm Adaptacyjnych Terminów Wizyt (ATW) rewolucjonizuje podejście w sposobie prezentowania potencjalnych terminów zabiegów gwarantując, że grafiki pracy psychologów będą zawsze wypełnione wizytami pacjentów, wchodzących do gabinetów po kolei, eliminując niezaplanowane przerwy pomiędzy wizytami.
Najlepsza promocja marki Twojej placówki

Najlepsza promocja marki Twojej placówki

W przeciwieństwie do wielu innych rozwiązań, Platforma iGabinet w głównej mierze koncentruje się na promowaniu własnej marki Twojej placówki. Odbywa się to na szereg różnych sposobów: od możliwości zaoferowania pacjentom innowacyjnych rozwiązań automatyzujących rejestrację na stronie WWW, poprzez skuteczne narzędzia do szybkiego powiadamiania pacjentów przez pracowników recepcji, aż po w pełni automatyczną komunikację realizowaną w Twoim imieniu (lub w imieniu Twojej placówki).
Udostępnianie rejestracji online na zewnętrznych stronach i portalach

Udostępnianie rejestracji online na zewnętrznych stronach i portalach

Oprócz zaoferowania rejestracji on-line pacjentom na własnej stronie WWW placówki, Platforma iGabinet umożliwia także udostępnienie jej w dowolnej liczbie zewnętrznych serwisów i portali marketingowych. Niniejsza integracja jest wyjątkowo prosta i odbywa się poprzez zamieszczenie specjalnego przycisku "Umów się!". W ten sposób potencjalni pacjenci natrafiający na Twoją ofertę zabiegową, mogą natychmiast dopełnić formalności rejestracyjnych identycznie, jak uczyniliby to na stronie WWW Twojej placówki.
Wygodne zarządzanie całą siecią placówek

Wygodne zarządzanie całą siecią placówek

Platforma iGabinet oferuje ogromny zakres skalowalności i dostosowania wykorzystywanych zasobów do bieżących potrzeb Twojej placówki. Szerokie możliwości rozbudowy pozwalają na sprawną obsługę całej sieci placówek z jednego miejsca. Takie rozwiązanie wprowadza szereg udogodnień: od obsługi wspólnej bazy danych pacjentów, przez zarządzanie czasem pracy psychologów w każdym z oddziałów, spójny obieg dokumentów, po wygodne zarządzanie wieloma stronami WWW każdej z placówek w obrębie sieci.
Obsługa pacjentów zagranicznych w ich języku

Obsługa pacjentów zagranicznych w ich języku

Jeżeli Twoja placówka kieruje ofertę usługowa również do pacjentów zagranicznych, wówczas z pewnością szczególnie użyteczne będą rozwiązania do wielojęzycznej prezentacji oferty zabiegowej, rejestracji on-line, czy automatycznej komunikacji z obcokrajowcami. Usprawnienia w tym zakresie dotyczą także narzędzi dla recepcji, gdyż wszelkiego rodzaju powiadomienia pacjentów zagranicznych, będące następstwem wszystkich operacji rejestracyjnych, są teraz kwestią kilku kliknięć.
Pełna niezależność sprzętowa i topologiczna

Pełna niezależność sprzętowa i topologiczna

Platforma iGabinet jest rozwiązaniem całkowicie niezależnym od rodzaju sprzętu, systemu operacyjnego oraz topologii. Nie wymaga przy tym lokalnych instalacji, ani zakupu licencji stanowiskowych. Oznacza to, że na podstawie określonych uprawnień, cały Twój zespół może korzystać z oprogramowania poprzez przeglądarkę praktycznie z dowolnego miejsca i za pomocą dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu. Wersja mobilna pozwala także na obsługę recepcji za pomocą smartfona lub tabletu.
Automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Automatyczne aktualizacje do najnowszej wersji

Niemal każdego dnia, setki psychologów korzystający z Platformy iGabinet w kraju i za granicą, przesyłają mnóstwo istotnych propozycji dotyczących rozmaitych rozszerzeń funkcjonalnych, a także usprawnień już istniejących rozwiązań i narzędzi. W ten sposób od wielu lat wytyczana jest ścieżka rozwojowa Platformy iGabinet, a wszelkie aktualizacje rozszerzające jej funkcjonalność, z punktu widzenia Twojej placówki wprowadzane są całkowicie automatycznie. Wszystkie modernizacje odbywają się bez żadnych dopłat!
Korzystanie z nowoczesnego i sprawdzonego rozwiązania

Korzystanie z nowoczesnego i sprawdzonego rozwiązania

Platforma iGabinet to rozwiązanie, które ponad 22 lat temu jako pierwsze zdefiniowało i umożliwiło placówkom rejestrację internetową, wprowadzając narzędzia automatyzujące wielojęzyczną komunikację z pacjentami. Po wielu latach nieprzerwanego rozwoju, który do dziś realizowany jest przy ścisłej współpracy z psychologami, wspólnymi siłami udało się stworzyć rozwiązanie, które w wielu opiniach jest jednym z najbardziej nowoczesnych i kompleksowych programów dla placówek dowolnej wielkości.

Wielojęzyczna komunikacja z pacjentami!
Oto rozwiązanie, które wyręczy Cię w komunikacji z obcokrajowcami.

Start  /  Możliwości  /  Realizacje  /  Opinie  /  Cennik  /  FAQ  /  Aktualności  /  Kontakt

Odwiedź nasz profil: